TOP kosmetika 2014 – nejlepší krém

Missha Time Revolution Immortal Youth Cream  

Malá technická na úvod: zakoupeno v akcích na Missha.cz 

Tak je to tu, první veřejný článek, téma vybráno naprosto spontánně, začala jsem ho psát dnes v poledne a zveřejňuji ho kapku ve vleku událostí s bloglovin, který se s makeupmania.cz nechce zatím kamarádit. Takže zkouším nahodit nějaký obsah, aby mě neblokovali či co, aneb zkouším, co se dá.

Takže uvařte si kávičku, nalejte čajíček či dneska možná šampaňské s jahodami … posaďte se, jdeme na to ;)

Moc mě baví číst souhrnné články nacpané kosmetikou, ať už jsou to nákupy a Vánoční dárky či narozeninové, taky spotřebováno, objevy a přešlapy, svaté grály, měsíční oblíbenci či nějaká podobná statistika, čím víc, tím líp. Taky jsem takový zamýšlela a původně psala, jenže ono by to vydalo na menší svazeček, takže po té co jsem rozdělila původní souhrnný článek TOP kosmetika 2014 na TOP 2014 pleťovou kosmetiku a následně pak na TOP pleťovou pečující kosmetiku, jsem skončila na tom, že pojedeme hezky po jednom produktu, neb nemůžu odkazovat na recenze z přechozího období, nebo by to zase bylo takové zmatené. Takže už je jasné, že ze zamýšleného souhrnného článku se nám vyklubal seriál. Těšíte se? ;)

Takže tady postupně bude něco z TOP 2014 -  péče o pleť a odličování, make-upu, dále laky na nehty, vůně, vlasová péče a tělová péče.

Nuže...

Péče o pleť:

Nejlepší krém tohoto roku – Missha Time Revolution Immortal Youth Cream  

Missha - Time Revolution - Immortal Youth Cream

Tenhle krém si mě získal po prvním namazání a moje láska k němu ještě vzrostla při delším používání.

Zaprvé miluju tu konzistenci, je jakoby našlehaný, když obrátíte dnem vzhůru, tak se ani nehne, přitom když nabíráte, je velmi lehký. Na pleti je hutnější, ale není mastný a není ani nějak těžký, dost těžko se to popisuje, zkrátka pleť jen správně vyživí, částečně by měl i zmatňovat, ale spíš myšleno vzhledem k výživnosti krému, osobně mi vyhovuje v chladnějším období, ve vedrech typu 30+ ve stínu to není tak zcela pro mě.

Missha - Time Revolution - Immortal Youth Cream - krabička

Jeho účinky u mě – pleť fakt viditelně vyživí, takový nástup měl málokterý krém, ale nezatíží ji, neucpával mi v chladnějším období póry (v teple jsem nezkoušela), rozzáří, sjednotí tón pleti, doslova omladí. Skvěle se vsakuje. Je vhodný pod make-up. Nežmolkuje, nedrobí se, nezlobí svoji majitelku ranním stresem, že se musí odličovat. Není to vypínací krém, žádný efekt ala kolíčky kolem tváře, spíš jde do pleti, do buňky, donese jí vodu a živiny a to se odrazí na celkovém vzhledu. Tak to vnímám. Tohle je prostě o mladé svěží pružné pleti, vyživené a hydratované, zářící. Probojoval se do kategorie svatých grálů jako krém na chladné počasí. Mám nachystáno na letošní zimu další plné balení.

Má bojovat proti glykaci, tedy usazovaní cukrů, které způsobují stárnutí. S tou myšlenkou před pár lety přišel třeba i Chanel. Další proti čemu bojuje je oxidace, volné radikály, však to známe, jsou to mrchy. Obsahuje složky, které pomáhají s obnovou elasticity pleti a zabraňují ztrátě kolagenu. Posiluje kožní bariéru, doplňuje do pleti potřebné proteiny. Hlavní bojovnou složkou za zářící pleť je výtažek z japonské břízy. Nafotím sem celkové složení a fotky přidám k článku dodatečně.

Missha - Time Revolution - Immortal Youth Cream - popis

Balení je prostě cool, černá dózička, miluju cokoliv černého. Jak v bytě mám ráda bílou barvu, tak u kosmetiky vede černá. Přiložená je samozřejmě i špachtlička na nabírání.

Krém moc krásně a jemně voní, vůně není nijak dráždivá.

Cena je kapku vyšší a Missha si vyšší ceny drží i na zahraničních shopech, včetně e-bay, kde nízká cena spíše značí padělek. Útěchou nám budiž fakt, že tenhle krém se dá často koupit v akci, ve slevě, či v menším balení třeba za korunu k nákupu i v ČR.

Za sebe můžu říct, že tenhle krém je asi nedoceněný, ještě pořádně neobjevený, protože slušně šlape hlavně v chladnějším období na paty mému absolutnímu svatému grálu a tím je La Prairie The Advanced Marine Biology Day Cream, jenže to už je kapku jiný cenový level.

Nedávno jsem někde na netu narazila i na nějaký srovnávací článek, ve kterém si tenhle krém vedl poměrně slušně i proti dražším značkám. Jenže víte jak to s tou kosmetikou je, občas vyhraje před parfumérií i Cien z Lídlu a pak se v tom má člověk vyznat, že? No, nezbývá než zkoušet, jestli splašíte malé balení, třeba těch 10ml, co Missha nabízela, určitě zkuste. Zvláště na pleť kolem 25+ a víc, která už ocení benefity jako je obnova struktury pleti, kterou nám ničí škodliviny z prostředí kolem nás. Klidně pro pleť suchou, normální i se smíšenou. Pro mastnou bych byla opatrná. Nejlépe zkrátka vyzkoušet.

Já vám přeju krásnou silvestrovskou noc a budu se těšit na naše další setkávání tady na blogu.

Vaše Iwi